Haber

Selena Gomez, Justin Bieber’la Birlikteyken Neden “Zayıf” Olduğuna İlişkin Yorum Yaparak Zirveye Vurdu

Ünlü müzisyen Selena Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber ile olan ilişkilerini anlatan bir TikTok görselinin altına yaptığı yorumla sosyal medyada gündem oldu. Haberimizin detayları için sizi buraya alalım…

Kaynak:https://www.buzzfeednews.com/article/…

Ünlü müzisyen ve oyuncu Selena Gomez’i tanımayan yoktur…

Yaptığı prodüksiyonlar ve başarılı müzik kariyeri ile gündemden düşmeyen Gomez, özel hayatıyla da gündeme gelen isimlerden biri.

Muhtemelen hepinizin hatırladığı gibi, Gomez’in müzisyen Justin Bieber ile uzun bir ilişkisi vardı. 2010 yılında ilişkilerine başlayan çift, 2016 yılında yollarını ayırma kararı aldı.

Daha sonra Justin Bieber, Eylül 2018’de ünlü model Hailey Baldwin ile nikah masasına oturdu.

Ayrılıklarının üzerinden yıllar geçmesine rağmen Gomez ve Bieber, zaman zaman gündemden düşmeyen yaşlı çiftlerden biri olmayı başardılar.

Gomez, 2019 yılında çıkardığı “Lose You to Love Me” adlı müzikte ayrılıkla ilgili duygularını müziğine aktarmıştır.

Gomez, herkesin gözü önünde bu ayrılıktan dolayı hala hassas hissettiğini söyledi.

‘Her şey çok açıktı. Kimsenin unutmak istemediği eski bir ilişkinin peşimi bırakmadığını hissettim. Mümkün olan en kötü kalp kırıklığını yaşamak ve ardından her şeyi bir anda unutmak gerçekten kafa karıştırıcıydı.’

Gomez daha sonra Justin’den ayrılmasını “başına gelen en iyi şey” olarak nitelendirdi.

“Bu ayrılığın bir noktada olması gerektiğini düşündüm ve sonunda başıma gelen en iyi şey oldu”

Son zamanlarda Gomez, Justin Bieber’la birlikteyken neden her zaman ‘zayıf’ olduğunu sorgulayan bir TikTok görüntüsüne yorum yaptıktan sonra hayranlarını şaşırttı.

Söz konusu görselde Gomez’in eski paparazzi fotoğrafları ve “Selena’nın Justin’le birlikteyken hep zayıf olmasının nedeni” yazısı yer alıyordu.

Video ayrıca, Gomez’in geçmişte yazdığı ve Justin’in “modelleri” görmeyi tercih ettiğini öne süren bir Instagram yorumunun ekran görüntüsünü de gösterdi.

Justin’in eski gönderilerinden birinin altında ‘İlişkiyi gerçekten mahvetti’Gomez diyen birine yanıt veriyorsun Modelleri daha çok tercih ediyor. Ben sadece fazla normalim.’diyor.

Video, sosyal medyada hızla yayıldı ve birçok kişi, geçmişteki bu ‘zayıflık’ iddiasına tepki gösterirken Selena’ya desteklerini ifade etti.

Sosyal medyada ortaya atılan bazı iddialara göre geçtiğimiz günlerde Justin Bieber, Selena Gomez’in evine giderek “Sana ihtiyacım var, seni görmem gerekiyor” dedi. bağır…

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu