Haber

Memduh Büyükkılıç’tan Kayseri Kocasinan’a ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., Kayseri merkez ve 16 ilçenin her alanda daha iyi noktalara taşınması hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Memduh Büyükkılıç bu kapsamda Kocasinan Belediyesi’ni ziyaret etti.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı makamında ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, ilçede yapılan, devam eden ve yapılacak yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

16 ilçe belediye başkanıyla birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Büyükkılıç, “Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’ı ziyaret ederek ilçemiz için yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. “Cumhurbaşkanımız Ahmet Başkanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, ilçeye verdiği destek ve hizmetlerden dolayı Başkan Büyükkılıç’a teşekkür ederek, “Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç’ı belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

haberdefne.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu